PartyStanPronajem.cz

Kontakt

Telefon: 777 730 718 (non-stop 7x24)

E-mail: info@partystanpronajem.cz

Web: www.partystanpronajem.cz

IČ: 44384939, DIČ: CZ7307183059

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ >

Fotogalerie

m1.JPGm2.JPGm3.JPGm4.JPGm5.JPG

Párty stany

Party stany pronájem Party stany fotografie party stany bazar party stany levně party stany ostrava party stany brno Party stan pronájem party stany HK party stany Hradec Králové party stany Pardubice party stany Olomouc party stany Praha party stany altany party stany jičín party stany info zahradní party stany Party stan fotografie party stany cena párty stany partystan partystany Party stany rozměry zahradní pavilon zahradní párty Party stany zapůjčení Firemní slavnosti prenájem stanů stanové přístřešky zahradní stan zahradní stany nůžkové stany nůžkový stan reklamní stany velké stany zahradní stany Slavnostní stany

Kontakt na naši společnost

Pokud máte o naše party stany zájem a chcete využít našich služeb, můžete nás kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 777 730 718 - tato linka je Vám k dispozici nonstop 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Další možností je e-mailový kontakt na adresách info@partystanpronajem.cz. Vaše přání nám můžete napsat i do kontaktního formuláře na našich webových stránkách a my se Vám v nejkratším možném termínu ozveme. Působíme v celém Východočeském a Středočeském kraji včetně hlavního města Prahy.

Kontakt

Kontaktní formulář

antispam
Odeslat formulář

Služby

Specializujeme se na pronájmem, půjčováním a prodejem vysoce kvalitních party stanů.

Naše služby >

Časté dotazy

Prohlédněte si stránku, na které si můžete pročíst nejčastěji kladené dotazy.

Časté dotazy >

Kontakt

Máte o naše party stany zájem a chcete využít našich profesionálních služeb ?

Kontaktujte nás >

Kompletní servis

Tím, že si od nás objednáte pronájem party stanu a my Vám jej dovezeme, ale naše služby nekončí. Postaráme se i o jeho odbornou instalaci, dohled po celou dobu akce a po skončení stan znovu složíme a odvezeme. Naše služby poskytujeme jak u soukromých akcí, tak i u firemních večírků nebo velkých událostí. Zajistíme veškerý servis a pomůžeme Vám, aby Vaše událost pod širým nebem proběhla naprosto hladce bez jakýchkoliv komplikací.

Kde působíme

mapa

 

www.fullpartyservis.czzajistime-party.cz motosrazprasek.cz
hradeckav8.cznase-vinoteka.czmotoparty.cz

© Všechna práva vyhrazena. Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
www.partystanpronajem.cz | Telefon: 777 730 718 | Vytvořila firma IT Partner